III Edycja Balu Charytatywnego w Ganie już za nami.  Prawie 90 osób bawiło się i tym samym pomagało. Głównym celem, na który zostanie przeznaczony dochód z tegorocznego balu jest wsparcie działalności Stowarzyszenia „Nadzwyczajni” powołanego z inicjatywy pracowników i rodzin podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Ganie. Stowarzyszenie zostało powołane do życia w 2014 roku a jego celem jest stworzenie nowych, dodatkowych możliwości terapeutycznych skierowanych do osób dorosłych borykających się z trudnościami w prawidłowym funkcjonowaniu rodzinnym, społecznym czy zawodowym.

bal2

Tegoroczny Balu już tradycyjnie odbył się w Sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Ganie. W czasie jego trwania uczestnicy balu mieli możliwość zapoznania się z twórczością podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Ganie, którzy podczas zajęć własnoręcznie wykonują odlewy z gliny, świeczki, mydełka, aniołki metodą witrażową, przenoszą grafikę na różnego rodzaju materiały np. kubki za pomocą sublimacji czy wykonują okolicznościowe i świąteczne kartki. Całkowity dochód z balu w kwocie 2200 złotych został już wpłacony na konto Stowarzyszenia.

bal1

Stowarzyszenie „Nadzwyczajni”, dyrektor, pracownicy i podopieczni dziękują za wsparcie i bardzo mile spędzony czas spędzony w dobrym towarzystwie. Oczywiście już zapraszamy na IV Edycję Balu, na którym nie może Was zabraknąć.