Środowiskowy Dom Samopomocy w Ganie obecny na Festiwalu Niezwykłości i Kreatywności w dniach 26-28 sierpnia 2014r.

Na 3-dniowy festiwal do Kluczborka przyjechało 220 osób z Środowiskowych Domów Samopomocy, Domów Pomocy Społecznej i Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowaczych  z różnych województw. Impreza została zorganizowana przez Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Zaburzonych Psychicznie „Nadzieja”, które działa przy Środowiskowy Domu Samopomocy w Kluczborku. Dwa dni uczestnicy spędzili w pałacu w Pawłowicach, a 27 sierpnia 2014 roku prezentowali swoje zdolności i  umiejętności na kluczborskim rynku.

IMG 0949

Nasz dom reprezentowały: Marzenia i Justyna, a nad ich bezpieczeństwem czuwała Pani Kasia. Dziewczyny oprócz prezentacji naszej pracy twórczej miały możliwość zaprezentowania się wokalnie, przed licznie zgromadzoną publicznością, która nagrodziła  ich występ dużymi brawami. Marzena i Justyna wspólnie wykonały piosenkę „Świat to wielka tajemnica...”

IMG 0938

Ideom całego festiwalu było pokazanie ludziom jak piękne dzieła artystyczne potrafią wykonać osoby sprawne inaczej. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.